O nás

VITAJTE V HOTELI ZEMPLEN A VYCHUTNAJTE SI VÝNIMOČNÚ ÚROVEŇ POHODLIA

Hotel Zemplen je novopostavený hotel v Michalovciach, ktorý má k dispozícii 18 izieb a ponúka Vám elegantné ubytovanie. Je ideálnym miestom pre business klientelu ako aj rodiny s deťmi. LCD TV, minibar, sušič na vlasy, rýchlovarná kanvica, prírodná kozmetika Botanika a trezor je štandardom v každej izbe. Náš hotel Vám ponúka luxusné spálne vybavené posteľami s king-size rozmermi od výnimočnej značky SAFFRON, ktoré sú vyrábané výlučne z prírodných materiálov a doplnené minimalistickými obliečkami s extra jemným povrchom luxusnej, poprednej českej značky LEJANN.

Každá posteľ v našich izbách je majstrovský kúsok a jedinečný originál.

Vlna, bavlna, konské vlasy, ktoré posteľný matrac obsahuje sú materiály, ktoré sa zrodili v prírode. Príďte a vychutnajte si ich výnimočnú vzdušnosť a termoregulačnú schopnosť, ktoré vytvárajú tú najvyššiu kvalitu.

Okrem zabezpečenia Vášho pohodlia je Vám k dispozícií 24-hodinová hotelová recepcia a bezplatné parkovanie v areáli hotela.

Všetky izby sú klimatizované a nefajčiarske. Pre fajčiarov je k dispozícií izba Superior s balkónom a na požiadanie je k dispozícii aj bezbariérová izba.

Súčasťou hotela je Zemplínska reštaurácia, ktorá sa nachádza v areáli hotela. Je vhodná na rôzne typy stretnutí , či už sú to business stretnutia, rodinné oslavy, školenia, semináre alebo firemné párty. Reštaurácia má kapacitu 150 osôb. K dispozícií sú 3 samostatné salóniky, otvorený priestor a letná terasa s vodopádom.

 


Ubytovanie

Apartmán Deluxe

Apartmán

Počet osôb: 3 osoby

Apartmán s dvomi samostatnými priestormi zahrňujúci obývací priestor s kuchyňou oddelený od spálne.

Apartmán

Apartmán

Počet osôb: 2 dospelí, 2 deti (0-11)

Priestranné rohové izby sú prispôsobené rodinám s veľkou posteľou a rozťahovacím gaučom.

Izba Standard King

Izba

Počet osôb: 2 osoby

Štandardná izba pre dve osoby pre pohodlný pobyt a dobrý spánok.

Izba Standard Queen

Izba

Počet osôb: 2 osoby

Štandardná izba pre dve osoby pre pohodlný pobyt a dobrý spánok.

Izba Deluxe Queen

Izba

Počet osôb: 2 osoby

Luxus kombinujúci moderné vybavenie a ukážkový servis.